Kunnan edustajat yhteistoimintaryhmässä:
Henri Partanen      (henkilökohtainen  varajäsen Piritta Sihvonen)
Marja Jalli               (henkilökohtainen varajäsen Pertti Kujala)
Martti Mäkitalo     (henkilökohtainen varajäsen Laura Mikkola)

 

Kunniamerkkitoimikunta:
Anne Niemelä-Laaksonen, Heikki Pietilä ja Henri Partanen.

 

Toimikunta teollisuustonttien myynnissä: (ei päivitetty)
Jukka Matilainen, Heikki Pietilä, Heikki Tuominen ja Saija Kaleva.

 

Auranmaasäätiö: (ei päivitetty)
Kunnan edustaja Jukka Matilainen

 

Jätelautakunta Forssa:
Anne Niemelä-Laaksonen ja hänen henkilökohtainen varajäsenen Jarmo Ruohonen

 

Kosken kala- ja rapuseuran johtokunta:
Jyrki Anttila

 

Kosken Aluelämpö Oy: (ei päivitetty)
Heikki Tuominen

 

Kosken Tl Taidesäätiön valtuuskunta: (ei päivitetty)
Ahti Aila, Anttila Jyrki, Hämäläinen Risto, Kulo Eija-Liisa, Lehti Taisto, Leime Taru, Mäkynen Eeva-Maija, Nuotio Pirjo-Liisa, Palomäki Liisa, Tuomola Matti, Urmas Petteri ja Vainio Marjatta.

 

Kiinteistötoimitusten uskotut miehet:
Markku Toivonen, Hannele Mäkitalo, Tarja Kurki, Mika Jansson, Tiina Salminen ja Teijo Reunanen

 

Lounais-Suomen poliisipiirin neuvottelukunta:
Veera Lindholm (henkilökohtainen varajäsen Anne Niemelä-Laaksonen)

 

Loimi-Hämeen Jätehuolto Oy: (ei päivitetty)
Hallituksessa kunnan edustaja Renja Rasimus
Yhtiökokoukseen kunnan edustaja Jukka Matilainen

 

Lounais-Suomen koulutuskuntayhtymän yhtymävaltuusto:
Risto Hämäläinen (henkilökohtainen varajäsen Tero Laakso)
Riikka Laine (henkilökohtainen varajäsen Triin Koivunen)

 

Paimionjoki-yhdistyksen hallitus: (ei päivitetty)
Jäsenedustaja Jukka Matilainen (varajäsen Mikko Salmi)
Hallituksen edustaja Renja Rasimus ( varajäsen Mikko Salmi)

 

Salon seudun koulutuskuntayhtymän yhtymävaltuusto:
Jyrki Anttila (henkilökohtainen varajäsen Anne Niemelä-Laaksonen)
Pertti Kujala (henkilökohtainen varajäsen Tuula Eskola)

 

Sosiaali- ja terveyslautakunta/Härkätien sosiaali- ja terveyspalvelut Liedon kunta
Veera Lindholm (henkilökohtainen varajäsen Pihla Laakso)
Tapani Rantanen (henkilökohtainen varajäsen Jannik Hondelmann)

 

Varsinais-Suomen Sairaanhoitopiirin kuntayhtymän yhtymävaltuusto:
Anne Niemelä-Laaksonen (henkilökohtainen varajäsen Veera Lindeman)
Heikki Pietilä (henkilökohtainen varajäsen Martti Mäkitalo)

 

Varsinais-Suomen erityishuoltopiirin kuntayhtymän yhtymävaltuusto:
Jarmo Ruohonen (henkilökohtainen varajäsen Anne Niemelä-Laaksonen)

 

Varsinais-Suomen liiton edustajainkokous:
Heikki Pietilä (henkilökohtainen varaedustaja Martti Mäkitalo)

 

Suomen Kuntaliiton kuntapäivät:
Heikki Pietilä (varaedustaja Martti Mäkitalo)

 

Someron kunnan koulutuslautakunta:
Matti Salminen (henkilökohtainen varajäsen Marja Jalli)

 

Varsinais-Suomen käräjäoikeuden lautamiehet:
Elina Kivikallio

 

Ympäristöterveyslautakunta/Liedon kunta:
Laura Mikkola (henkilökohtainen varajäsen Toni Leino)

 

Kunnan edustajat yhtiökokouksissa:

As. Oy Koulunpelto:                                Laura Mikkola

As. Oy Kasperintie:                                  Henri Partanen

As. Oy Pappilantie:                                  Heikki Pietilä

As. Oy Säästörivi:                                    Henri Partanen

As. Oy Penttisenpolku:                           Martti Mäkitalo

As. Oy Tohtori-Mikonpuisto:                Timo Toivonen

As. Oy Koskenpirtti:                                Marja Mattila

As. Oy Jokilehto:                                      Anne Niemelä-Laaksonen

As. Oy Koskihaka:                                   Mikko Salmi

As. Oy Kulmakoski:                                 Pertti Kujala

As. Oy Hemmilä:                                     Ragni Reichardt

As. Oy Pappilanhaka:                              Taisto Lehti

Kiinteistö Oy Liikekoski:                        Henri Partanen

As. Oy Stoolperi:                                      Marja Jalli

As. Oy Koulunkulma:                              Mikko Salmi

As Oy  Kosken Tl Kaunisvaarantie:      Mikko Salmi

As Oy Pihakoivu:                                     Henri Partanen